Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Kurumsal

BARKOD VE ETİKET ÇÖZÜMLERİ

KODVERA olarak, OT/VT (Otomatik Tanıma / Veri Toplama) alanında, hizmet verdiğimiz siz müşterilerimize katma değerli çözümler sunarak Türkiye Lideri olma yolunda çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz. Bütünleşik çözümler ilkesi ile çıktığımız yolda barkod etiketinden barkod yazıcı ve okuyucuya, el terminalinden network ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

OT/VT ürünleri konusunda zengin bir ürün portföyüne sahip olan firmamız, ürünlerini yurt içi ve yurt dışında destek ve servis güvencesi ile sunmaktadır. Firmamız tarafından satılan her bir ürün için donanım ve kurulum desteği sürekli olarak sağlanmaktadır. Satışı yapılan ürünler ile ilgili her türlü eğitim, yedek parça tedariki ve teknik servis desteğini siz müşterilerimize satış sonrası hizmetler olarak vermekteyiz.

Barkod etiketi ve ribon üretimlerimizi en son teknolojiye sahip makinelerimizle üretmekte, sarf malzeme ve satış sonrası servis desteğiyle bütünleşik bir hizmet vermekteyiz. Belki hiçbir sektör firmasının yapmadığı kadar baskı teknolojisi ve ribon konularında sürekli olarak araştırmalar yapmaktayız. Bu alanlarda gerek yurtdışı gerek yurtiçi yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları sizler için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz. Yurtdışındaki yeni ürünleri ve uygulama alanlarını inceliyoruz. Değerli müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştıracak, kalitelerini arttıracak ve maliyetlerini düşürecek tüm ürün ve materyalleri sizlerle buluşturuyoruz.

Ana bayii ve distribütörü olduğumuz markaların veya yurt içinden tedarik ettiğimiz tüm firmaların ürünlerinin, yüksek kalite standartlarına sahip olması birinci önceliğimizdir. Bu bağlamda tüm iş akışımız ISO kurallarına uygun yürütülmekte, çalışma arkadaşlarımızı eğitimlere tabi tutmaktayız.

Yapmaya çalıştığımız işin kolay bir iş olmadığını çok iyi biliyoruz. Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz.

KODVERA ailesi olarak mevcut gücümüzü, bilgi birikimi ve insan kaynağına yaptığımız yatırımlardan alarak rekabet gücünü korumakta ve siz kıymetli müşterilerimize katma değer katarak, sektörde öncülüğünü sürdürmek hedefi ile çalışmalarını yürütmektedir.
 

Saygılarımla

Özlem DOĞAN
Genel Müdür
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.