Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Kodvera
05.07.2023

Kodvera

Perakendeciliğin dönüşümü günümüz şartları için yeni bir şey değil fakat günümüzde bu dönüşüm daha hızlı ve daha farklı şekillerde oluyor. Hala tek bir rehberiniz var, müşteri her zaman haklıdır.

Nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Sadece doğru, güvenilir ve alanında deneyimli iş ortağına ihtiyacınız var.

Öyleyse yenilik yapmak ve zamana uygun perakende satış yapmak için biraraya gelelim. Ekibinizi birleştiren, öncelikleri bildiren ve sonuçları yönlendiren dijital bir omurgayla müşteri deneyimi stratejinizi ölçeklendirip harekete geçirelim.

Günümüzde market dönüşümü daha hızlı ve daha farklı şekillerde oluyor. Değişen tüketici alışkanlıkları, yükselen beklentiler ve son derece düşük kar marjlarıyla operasyonları yeniden düzenlemeli ve geleneksel süreçleri günümüz dijital dünyasına uygun şekilde dönüştürmelisiniz.

Envanterleri tamamen izlenebilir hale getirelim. Tıkla ve Al siparişlerini daha verimli işleyelim ve daha güvenli bir alışveriş deneyimi oluşturalım. Harekete geçmek için iş akışlarını birbirine bağlayalım ve bir sonraki adıma ilerleyelim.


ENVANTER İZLENEBİLİRLİĞİNİ OPTİMİZE EDİN

Depodan raflara kadar gerçek zamanlı izlenebilirliğe ihtiyacınız var. Müşteriler dijital ve fiziksel temas noktalarını birleştirip sorunsuz mağaza içi alışveriş ve eve teslim, mağazadan veya online sipariş için envanteri yöneten market çözümlerini yenileyin.

Perakendeciliğin dönüşümü sizin için yeni bir şey değil. Günümüzde bu dönüşüm küçük mağazalarda da daha hızlı ve daha farklı şekillerde oluyor. Marketler, başarılı sonuçlar getiren dijital bir omurga sayesinde işlemleri optimize ederek müşteri deneyimini canlandırıyor.

DENEYİMİ ARTIRIN

Artan tüketici talepleri karşısında müşteri memnuniyetini artırmak için teknolojiden yararlanmalısınız. Kodvera market çözümleri her seferinde sorunsuz alışveriş, kolay ödeme ve dolu raflar ile benzersiz bir müşteri deneyimi sunan yenilikçi teknolojilerle size yol gösterir.


OPERASYONLARI AKILLI HALE GETİRİN